Láska se nedá vytaktizovat

Jak vyzrát na muže? Ale nad nimi se prostě vyzrát nedá! Buď s nimi ženy chtějí žít a nechají je žít, anebo dusí vztah zbytečným taktizováním. Co by měly ženy pochopit, pokud chtějí láskyplný vztah? 

Láska se nedá vytaktizovat


Jak na něj?
"Jak na něj" zjistíte postupně, nemusíte tlačit na pilu a zkoumat, slídit, připravovat se na situaci, která "možná" nastane. Někdy bývají takové překvapení šokem, jindy milým osvěžením vztahu. Pamatujte na to, že improvizace je vždy nejzábavnější, nejmilejší a nakonec i nejpřirozenější. Musí vás totiž poznat takovou, jaká jste ...

Raději si hrajeme
Rozdíl mezi ženami a muži je také v tom, že ženy si nesrovnatelně rády hrají. Když přijde k problému, jsou schopny zavolat pěti kamarádkám a ptát se na radu, co by dělaly ony na našem místě, přečíst třista zamilovaných knih a v nichž si ověřit, že muži jsou prostě takoví a zkoušet na nich pokaždé něco jiného. Oni na rozdíl od žen dělají, co umějí.

Toto pochopte
Obecně platí, že muži chtějí mít co nejméně problematické partnerky. Vidět je, kdy se jim zachce. A potřebují s námi trávit mnohem méně času, než ony s nimi. Ještě by očekávali, aby ženy tolerovaly, když chtějí být s kamarády a měly pochopení i pro to, že se věci mění za pochodu. Nejprve toto by měly ženy pochopit a přijmout, a s ostatními informacemi o mužích si mohou ještě trochu pohrát.