Láska, rozum a srdce

Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma muži? Kdo vám víc poradí, srdce nebo rozum? Teď jde o to, zda chcete chladně kalkulovat, nebo dát průchod emocím. Ne vždy je srdce dobrý rádce, ale i rozum se může mýlit. I když pár indícií by vám poradit mohlo.

Láska, rozum a srdce

Položte si otázku
Otázku, na kterou zatím neznáte odpověď, si zformulujte co nejjasněji. Znít by měla asi takto: Má to s Radkem cenu? Mám to s ním táhnout dál, nebo pro mě bude lepší, když to ukončím? Odpověď na otázku by měla být krátká, ano nebo ne. Proto se neptejte na otázky typu: Radka nebo Jirku? Přes den si problém otáčejte ze všech stran. Uvažujte, co by pro vás bylo lepší, ale otázku si položte přesně před spaním.

Signály
Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma muži - oba máte stejně ráda, oba mají plusy, přestože jsou rozdílní, představte si je vedle sebe před spaním a hodně na ně myslete. A všímejte si pocitů, které vaši představu provázejí. U kterého se usmíváte víc? Pochopitelně, někdy je větší problém rozhodovat se mezi dvěma muži, než kdyby se v životě neobjevil žádný, vy to však každopádně jako problém nevnímejte. Každý jeden se přece dá vyřešit a když má začátek, má i konec, jak se zpívá v jedné písničce.

Srdce je více
Nedejte se zastrašit rozumem, v otázkách lásky by neměl mít až tak hlavní slovo jako srdce. Srdce je důležitější, pamatujte na to, že láska je to, co vás i po letech zachrání před krachem manželství. Nikdy to nebude majetek.

Autor: Lenka Kostková