Proč ženy opouštějí muže?

Proč ženy opouštějí muže? Na tohle by si měli dát pozor muži, kteří nechtějí, aby od nich jejich partnerky odcházely. Co tedy ženy považují za pádný důvod k rozchodu?

Proč ženy opouštějí muže?

Flirtujete s jejími kamarádkami
To, že se chlap na ulici otočí za "každou" minisukní, je starý známý fakt. Mnohé ženy si na to už zvykly a jsou ochotny to tolerovat. Vždyť i ony se, sem - tam, rády podívají. Ale pokud postoupíte na vyšší úroveň a začnete jít po jejích kamarádkách, mějte oči na stopkách. Tato kombinace může být, v některých případech, přímo vražedná. Věnujte se jejím přítelkyním, ale všechnu "mužskou" pozornost, darujte pouze a výhradně jí.

Sledujete každou korunu
Žijeme v době, kdy není ničím výjimečným, že si ženy platí například oběd či kávu. Ale pokud ji ani přesto nikam nevezmete, mějte se na pozoru. Občasný výlet do města nebo kina musí být. Bačkorová kultura je sice fajn, ale je třeba se také provětrat ve společnosti. Pokud se již odhodláte svou lásku někam vzít na kávu, nechte číšníkovi i nějaký ten tuzér.

Dusíte ji
Na začátku vztahu je zcela normální, že každou volnou minutu chcete trávit spolu. Ale oba máte svůj vlastní život a není zdravé ho zcela opustit. Věnujte se i svým zálibám, kamarádům, jděte občas na pivo. Pokud ženu nenecháte dýchat a budete za ní neustále běhat, připravte se na to, že začne být nervózní. Přestane vám zvedat telefon, přijdou hádky a nakonec budete po nocích truchlit za svou láskou.

Nezajímáte se o ni
Opačným případem je, pokud ji máte, slangově řečeno "na háku". Všechny ženy hledají v muži jistotu a možnost spolehnout se na něj. Jednou za čas se kompliment hodí a potěší. Nemusíte se jí dívat zamilovaně do očí několik hodin denně, ani vysypávat její cestu růžovými lístky. Pocit zájmu se dá vyvolat i mnohem jednoduššími způsoby. Otevřete jí dveře, řekněte, jak dobře vypadá a zeptejte se, jak bylo v práci.

Často měníte plány
Každému se stane, že do plánovaného programu mu něco přijde. Pokud jste domluveni na večeři a kamarád vám zavolá, že potřebuje vaši pomoc, večeři zrušíte. Žena, pokud je rozumná, to pochopí. Ale pokud budete pravidelně rušit program, protože si usmyslíte, že chcete jít s chlapci na pivo, nepředpokládejte, že vás laskavě ještě i odveze. Dříve či později ji to bavit přestane a rozloučí se s vámi.

Setkáváte se se svou ex
Přátelství s bývalou partnerkou může být v některých případech příjemným zpestřením života. Nicméně, pokud by to měl být problém pro současnou lásku, opatrně. Ex přítelkyně umí v nových vztazích nadělat spoustu problémů. Ženám vždy vadí jiné ženy, o to více, pokud jste s tou jinou ženou kdysi tvořil pár. Nová a stará přítelkyně, to je bezpečná kombinace!

Podvedli jste ji
K tomuto poslednímu bodu není třeba nic vysvětlovat. Neudržel jste něco tam, kde jste měl a toto jsou následky. Pokud vám to je líto, smůla, no alespoň se poučíte do budoucna.

Autor: Martina Dvořáková