Ženy, neřešte problematické detaily postavy, vyzdvihněte přednosti!

Ženy se krášlí kvůli sobě, ale samozřejmě také kvůli mužům. Muže upoutávají často krásné vlasy, sympatický úsměv, bezchybná pleť, ale co je také na ženách fascinuje, jsou jejich ženské křívky.

Ženy, neřešte problematické detaily postavy, vyzdvihněte přednosti!

Je o tak jednoduché
Zadeček, prsa, či boky. To je to, z čeho jsou muži hotoví bez ohledu na to, zda máte nějaké to kilo navíc. Ideál vyhublé krásy už dávno není to, po čem muži touží. Jen je škoda, že ženy se na sebe umí dívat jen velmi kriticky a nedokáží vyzvednout své přednosti, které muži tak milují. Pohled na svůdné křivky je pro ně odzbrojující a nemluvíme jen o mírách 90-60-90. Naopak, muže vzrušují je ženy, které, jak se říká, je za co chytit. Ženské tvary jsou přitažlivé v každé situaci a v každém věku, pokud víme, jak s nimi pracovat. I zdánlivě nedokonalá postava má své přednosti, jen si je ženy musí uvědomit.

V čem je problém
Pravdou však je, že pokud se muži líbí žena taková jaká je, a ta přesto neustále řeší své komplexy, přestane ho to bavit a sam ho přesvědčí ho o tom, že přitažlivá není. Zdravá kritika je dobrá věc, ale netřeba to přehánět. Zaměřte se na to, co se vám na sobě líbí a "namiřte" to na svého vyvoleného. Pokud se vám například nelíbí vaše ruce, udělejte ze svého dekoltu bod zájmu a ciťte se sexy. Chlapi neřeší detaily, pokud je samy ženy na ně neupozornily. Láska ke svému tělu, ať už je jakékoliv, je prvním krokem k úspěchu, nejen ve vztazích, ale i v sebevědomí a pracovním životě. Správná volba módních kousků dokáže zázraky. Zakryje nedokonalosti a vyzvedne to, na co jste pyšné. Využijte to a stane se z vás femme fatale, které nikdo neodolá.