Změna je život, ale i hra

Změna je život, ale ne vždy se nám to líbí! Řeč bude o tom, jak se nedostat do fáze, kdy opadne zamilování a my se přestaneme snažit. Více si na tento problém stěžují ženy, i když ani ony to s tím snažením po létech vztahu zrovna nepřehánějí.

Změna je život, ale i hra

I my
Je to zcela přirozené. Ženě se období, kdy ji muž dobývá, líbí nejvíce. Ona může být odměřená a testovat, zda ji muž skutečně chce. A způsob, jaký volí, jí častokrát lichotí. Mimochodem, na začátku se každý chce ukázat v tom lepším světle. I on. Drahá večeře, hodně pozornosti, nějaké ty dárky ... Komu by se to nelíbilo?

Změna je život
Změna, občas velmi trpká, nastane po nepříliš dlouhém čase. Pokud již žena řekla muži jasné "ano" - tedy jemu je jasné, že ho chce, že s ním počítá, případně již mají za sebou první sexuální zkušenost, zájem opadá. Abychom však nekřivdili jen mužům, jistou chybu dělají po tomto kritickém čase i ženy. Mnohdy se jim líbí pocit, že někdo mají natolik, že se o sebe přestanou starat a například začnou nebezpečně přibírat.

Hra energií
Podstatné je, že když se ženám po čase začne dostávat méně pozornosti, neznamená to, že muži je přestali milovat. Jsou jen unavení z dobývání a teď trochu odpočívají. Vztah je hra energií a možná jste jen pocítili jistou nerovnováhu, protože jste se odchýlili se od šťastného prvopočátku.
 

Autor: Lenka Kostková