Minerální voda pomáhá v pozitivním myšlení

Myslete pozitivně! Jenže, lépe se to čte, než v reálu provádí. Kolem nás je stále spousta demotivujících událostí, zatrpklých lidí, a jak potom myslet pozitivně. Určitě vás také napadne, že když se někomu daří, tak proč by i pozitivně nemyslel a naopak, kde vzít optimismus, když se nám bortí půda pod nohama. Chce to vytrvat, obklopit se lidmi, kteří se hned nehroutí, odbourat přísun negativních informací a uvidíte, že se to dá!

Minerální voda pomáhá v pozitivním myšlení

Dopřejte svému tělu rovnováhu
Mimořádně důležité je poslouchat signály vlastního těla. Tělo potřebuje rovnováhu a samo si řekne přesně to, co mu chybí. Naučte se proto citlivě vnímat, co vám říká. Zamyslete se nad tím, na co máte chuť, ale i nad tím, co byste už dělat neměli.

Nemoc poukazuje na problém
Každé onemocnění má základ v nás, tedy v naší psychice. Místo, kde vzniká, jeho projevy, léčba a rekonvalescence, to vše ukazuje na určité momenty v našich životech, u kterých je třeba se zastavit a zamyslet.

Buďte šťastní i díky minerálům
Právě minerály působí na náš organismus blahodárným, a tedy i zklidňujícím účinkem. Magnesium a vápník jsou mimořádně důležité pro tvorbu serotoninu, známého také pod názvem "hormon štěstí". Magnézium navíc pomáhá vyrovnat se s každodenní únavou. Efektivním způsobem, jak dopřát svému tělu vzácné minerály, může být i minerální voda. Minerální voda obsahuje oba tyto minerály současně, což usnadňuje jejich vstřebávání. Díky jejich ideálnímu zastoupení v poměru 3: 1, vám minerálka pomůže zvládat každodenní stres, únavu a vrátí vám rovnováhu do života.

Milujte svůj vzhled
Nepřestávejte se o sebe starat! Oblékejte se tak, aby vám to neustále dělalo radost. Upravený vzhled ocení nejen vaše okolí, ale odrazí se také na vašem dobrém pocitu a sebevědomí.

Obklopujte se pozitivními lidmi
Harmonie organismu je velmi křehká. Optimální poměr minerálů v těle navodí pocit energie. Její udržování a vynakládání však závisí i na nás. Řekněte stop odčerpávání životní energie! Vyvarujte se lidí plných lítosti, kteří vás kontaktují pouze v nejtěžších časech. Zamyslete se nad lidmi, kterými se obklopujete. Je váš vztah vyrovnaný?

Teorie pozitivního myšlení
Teorii pozitivního myšlení ovládáme všichni. Pokud ji však máme aplikovat v životě, je to trochu složitější. Jak na to? Tak, jako kdybyste porcovali medvěda. Pěkně po částech. Zkuste hledat pozitiva v maličkostech, vše se děje pro něco a z každé věci se můžete něco naučit.

Chvalte se!
Každou minutu uděláte něco pozitivního, co vás pohání kupředu. Množství takových okamžiků však zažijete bez přítomnosti okolí. To by vás nemělo odradit od toho, abyste se pochlubili sami. Uvědomíte si tak vlastní klady a zároveň vás to povzbudí do dalších plánů.

Věnujte se tomu, co vás baví
Jednoduchá teorie, o to těžší praxe. Jen takto však dokážete dlouhodobě udržet pozitivní myšlení. Jak trávíte čas v práci, jaké činnosti vás baví, jaké máte koníčky, s kým se setkáváte? Toto všechno je jen a jen ve vašich rukou. Každý den je nový začátek a nová příležitost být šťastným. Je to také příležitost udělat něco pro své tělo jednou láhví minerálky.

Stavte si vzdušné zámky
Důležité je pravidelně se zamyslet nad tím, co chcete, jaké jsou vaše cíle, jaké jsou vaše sny a touhy. Ať už jde o cestování do vysněné destinace, realizování dávno zapomenuté záliby, setkání s rodinou nebo přáteli. Je jen na vás, abyste si tyto touhy splnili.

Plánujte
Když už víme, co chceme dosáhnout, je nezbytné stanovit si čas realizace. Už jen skutečnost, že vytouženou věc jdeme uskutečnit, nás nabíjí pozitivním myšlením.

Na závěr
Pozitivní myšlenky se spojují se zdravým životním stylem. Ten je kombinací duševní i tělesné rovnováhy. Zatímco v duševní oblasti je nejdůležitější pozitivní přístup a radost, v tělesné oblasti je to zejména poslech vlastního těla a péče o zdraví. Objevte tajemství minerálů ukrytých v minerálce a dopřejte svému tělu přesně to, co potřebuje.

Autor: Martina Dvořáková