Zápach úst může souviset s poruchou erekce u mužů

Výzkumy v oblasti sexuologie odhalily, že zápach z úst může signalizovat poruchu erekce. Takže žádné tablety na zvýšení erekce, ale návštěva zubního lékaře, může zachránit sexuální vitalitu mužů.

Zápach úst může souviset s poruchou erekce u mužů

Trpíte krvácením dásní při čištění zubů?
Podle odborníků máte až dvakrát větší pravděpodobnost erektilní dysfunkce. Mohou za to totiž bakterie, které ovlivňují i ​​krevní cévy, a ty jak dobře víme mají na starosti kvalitní erekci. Přinutí je, aby se zúžily. Je to něco podobného jako při chorobách srdce. Tento výzkum opět potvrzuje teorii, že erektilní dysfunkce signalizuje onemocnění srdce. Je proto namístě, pokud se takový problém vyskytne vyhledat lékaře. Selhání v posteli totiž nemusí mít na svědomí vaše mužnost, ale zdravotní problém, který pokud včas zachytíte, tak se dá řešit.

Anaerobní bakterie
Tyto bakterie negativně ovlivňují i ​​imunitní systém. Vědci zkoumali muže s erektilní dysfunkcí a zjistili, že více než polovina trpěla onemocněním dásní. Přidružuje se zápach z úst, uvolnění zubů, červené zanícené dásně. Je však třeba připomenout, že ne každý muž, kterému zapáchá z úst má poruchy z erekcí, může být za tím spousta dalších diagnóz ale i obyčejný zubní kaz.

Autor: Martina Dvořáková